Poligrafia i wydawnictwo

Prawda wydaje się wprost oczywista dla każdego prowadzącego własny biznes. Doskonale zdają sobie z tego sprawę duże znane koncerny, przedsiębiorstwa

ZOBACZ WIĘCEJ

„Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny w ciemnym pokoju. Nikt poza nami nie wie, co robimy.” – Henderson Stuart

Prawda wydaje się wprost oczywista dla każdego prowadzącego własny biznes. Doskonale zdają sobie z tego sprawę duże znane koncerny, przedsiębiorstwa oraz instytucje finansowe. Co roku wydają po kilkanaście mln złotych na reklamę, a tym samym na wypromowanie swojej marki na rynku.

Ważne, aby te pieniądze były dobrze i skutecznie zainwestowane.

Twój biznes jest twoją pasją, niekiedy angażujesz się w niego emocjonalnie, chcesz rozwijać się z entuzjazmem, tworzyć i kreować siebie poprzez swoją działalność. Jednak, aby dało ci to ogromne poczucie satysfakcji i spełnienia musisz znaleźć odbiorców twoich usług i produktów, którzy docenią twój wkład i będą …. kupować twoją inwencję twórczą.

Tego co potrzebujesz to jest właśnie zaistnienie na wszechobecnym rynku biznesowym, wypromowanie siebie, swojej marki – tak aby zwrócili na ciebie uwagę  inni.

Dlaczego MY….

Nasza Agencja reklamowa to spory kawałek działalności.  Oprócz wykonywania stron www, sklepów internetowych,  zajmujemy się również szeroko pojętą poligrafią. Korzystamy ze stałych i sprawdzonych podwykonawców, co daje nam przewagę cenową, ponieważ jeśli coś jest za drogie wyszukujemy tańszego i szytego na miarę rozwiązania dla naszego klienta.
Nasza praca jest naszą pasją, hobby, które daje nam możliwość twórczego rozwoju talentów, kreatywnych pomysłów i pełnego zaangażowania w to co… kochamy. Dlatego do każdego naszego kooperanta podchodzimy z pełnym zrozumieniem i szacunkiem dla jego własnego wkładu we własną pracę nad rozwojem swojego pola działalności.

Doskonale wiemy że branża reklamowa cały czas ewaluuje poprzez coraz to nowsze narzędzia i  środki przekazu. Nagromadzenie informacji marketingowych w świecie biznesu powoduje, iż coraz trudniej przebić się z własną marką. Dziś atrakcyjne zareklamowanie swojego logo wymaga najbardziej genialnych i najkreatywniejszych pomysłów od twórców reklamy, aby wybić się ponad tak ogromną konkurencję w praktycznie każdej branży. A to dla nas jest prawdziwe wyzwaniem, które podejmujemy z wielkim entuzjazmem i zaangażowaniem, korzystając z nowoczesnych narzędzi, naszej twórczej wiedzy, którą cały czas rozwijamy o nowe rozwiązania w dziedzinie marketingu i reklamy.

„Sukces twojej firmy jest naszym sukcesem”

To jest motto, którym kierujemy się prowadząc naszą profesję. Twój sukces na rynku jest jednocześnie naszym pełnym zwycięstwem i satysfakcją.

Dlaczego grafika i słowo pisane

Skuteczna promocja wymaga zbudowania takiego wizerunku marki, produktu czy usługi, aby zapadły one w świadomość i pamięć potencjalnych klientów. Doskonale do tego nadają się przedmioty codziennego i powszechnego użytku w biznesie jak i w życiu codziennym, np. kubki, długopisy, kalendarze, wizytówki, teczki oraz wiele innych.

Gustownie skomponowana Grafika ze słowem pisanym nie tylko nadaje tym przedmiotom wyjątkowego i eleganckiego charakteru, ale też wbija się w podświadomość ludzkiego umysłu.  A przy tym nie jest inwazyjna, czyli nie jest nam wpychana na siłę- daje wolność wyboru- możemy na nią spojrzeć i zapoznać się z jej treścią lub ją ominąć. Co już samo przez siebie buduje pozytywne relacje z odbiorcami danej marki.

Dlatego zapis graficzny ma ponad czasową formę i nadal jest najlepszym sposobem na zaistnienie na rynku.

Co oferujemy:Grafikę wykonaną w wysokiej rozdzielczości i jakości obrazu, która pięknie prezentuje się i nie poddaje się upływowi czasu oraz czynnikom zewnętrznym na wszelkiego rodzaju przedmiotach powszechnego użytku w biznesie i życiu codziennym, takich jak:

  • Wizytówki
  • ulotki
  • ulotki składane
  • plakaty
  • teczki ofertowe
  • kalendarze
  • banery
  • papier firmowy
  • notesy

W naszej ofercie znajdą Państwo również: druk biuletynowy, książki i foldery.