Strony i sklepy internetowe

Sprzedaż internetowa jest coraz bardziej popularną formą handlu. Główną zaletą tego systemu sprzedaży od strony klienta jest znaczna oszczędność czasu.

ZOBACZ WIĘCEJ

W dzisiejszych czasach dostęp do Internetu jest powszechny, dzięki czemu korzysta z niego większość społeczeństwa. Obecnie tylko niewielki odsetek ludzi przyznaje się, że nie robiło zakupów przez Internet lub nie przeglądało stron WWW firm i sklepów e-commerce przy podejmowaniu decyzji o zakupie.
Dlatego tak ważna sprawą  jest, aby twoja oferta produktowa, a zarazem twój biznes zafunkcjonował w Internecie. W tym zakresie oferujemy Ci pełen pakiet narzędzi do zbudowania i zainstalowania w sieci twojej strony i sklepu internetowego:

Strona WWW z systemem CMS
CMS ( Content Management System)- służy do wygodnego i łatwego zarządzania serwisem internetowym. Wprowadzanie nowych danych ( szczególnie produktów) do twojego sklepu internetowego, a także modyfikacja strony realizowana jest dzięki intuicyjnemu panelowi administracyjnemu.  Strona WWW z systemem CMS to dostęp do panelu administracyjnego, który bez problemu obsłuży nawet mniej doświadczony użytkownik. Znajomość HTML lub innych języków programowania nie jest tutaj wymagana. Stronę jaką Ci możemy zaoferować będzie posiadała wszystkie niezbędne aplikacje: formularze, galerie foto oraz odnośniki do profili społecznościowych, forum, a także innych narzędzi internetowych, potrzebnych do obsługi przez Ciebie i twoich kontrahentów.

Domena i serwer
Unikalna, łatwa do opanowania i chwytliwa nazwa twojej strony (domena) to podstawa do tego, abyś był w szybki i prosty sposób zidentyfikowany w sieci. Dzięki swojej indywidualnej, łatwo zapadającej w pamięć domenie, która utożsamia się z twoją firmą oraz jest znakiem rozpoznawczym twojej działalności, twoi partnerzy w biznesie oraz klienci będą mogli praktycznie intuicyjnie znaleźć Cię w sieci.  W pakiecie dajemy ci własną domenę oraz serwer na okres jednego roku. Potem będziesz mógł ją dalej przedłużyć u nas.

Logo + grafika strony = Legalnie
Prawa autorskie do grafik i publikacji tekstowych są już w większości faktem. Dlatego wykorzystywanie czyjeś publikacji graficznej czy tekstowej jest swego rodzaju plagiatem i wiąże się z odpowiedzialnością karną. Jeżeli nie znasz się na grafice komputerowej, nie potrafisz stworzyć własnego logo oraz szaty graficznej strony WWW- to nic nie szkodzi. My to zrobimy za ciebie. Zrealizujemy twoje najśmielsze oczekiwania, tak abyś z dumą mógł codziennie patrzeć na swój portal. Legalne grafiki komputerowe, foto, logo tylko u nas. Dostarczamy certyfikaty legalności na zdjęcia.

Portale społecznościowe
Portale społecznościowe ( facebook, Google, twitter i wiele innych) to ogromna baza twoich potencjalnych klientów i kontrahentów. Dziś praktycznie żadna strona WWW nie funkcjonuje bez podpięcia się do tych znanych serwisów. Dzięki stronie opartej na systemie CMS w prosty sposób znajdziesz się na każdym wybranym przez ciebie portalu społecznościowym, co sprawi że odwiedziny twojej strony w gigantyczny sposób wzrosną.